Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
"Choćbyś nie wiem ile miał lat 
Nigdy nie myśl, że już wszystko za Tobą" 
Zajęcia specjalistyczne
Przyswajanie nowych wiadomości w wysokim stopniu utrzymuje aktywność umysłu, to z kolei daje radość coraz głębszego poznawania rzeczywistości, pomaga w rozwijaniu hobby.
Zajęcia rekreacyjne
Osoba aktywna, nie ważne w jakim wieku, to zawsze osoba zdrowsza i pełna życia.

Patronat naukowy sprawuje

Sponsor

fogiel

Projekt strony

  elektronik

 

Numer rachunku bankowego

 

vitis

 

PKO Bank Polski SA

57 1020 4317 0000 5102 0527 7167;

opłaty:

wpisowe 10zł - nowi słuchacze,

czesne 40zł/semestr

Koncert dla woluntariuszy 14.05.2022

ZAPROSZENIE !
Szanowni Państwo,
ostatnie dni postawiły w stan gotowości wiele osób i tych, którzy musieli uciekać i tych, którzy nieśli im pomoc.
W związku z tym na rzecz Ukrainy grało i śpiewało już wielu artystów. Zagrała też dla niej radomska oświata.
W koncercie „Mosty”, który okazał się absolutnym hitem kulturalnym pierwszego tygodnia marca,
zaprezentowaliśmy perły możliwości radomskich talentów.  
Teraz pamiętając o tym, że na rzecz Ukraińców pracowało i nadal pracuje w ciszy mnóstwo ludzi o dobrych sercach,
zrodziła się myśl, żeby tym razem w Radomiu zagrać na rzecz wolontariuszy i tych którzy wspierają potrzebujących. By znów pokazać niesamowity kunszt najlepszych młodych artystów, którzy tym razem wystąpią dla ludzi przynoszących lub segregujących dary, wpłacających pieniądze, jeżdżących transportami czy przyjmujących do swoich domów kobiety i dzieci z Ukrainy.
Na scenie pojawią się utytułowani występami na arenach Polski i Europy wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury i radomskich szkół; 11. krotny mistrz Polski, czyli Orkiestra Grandioso, chór Gospel, Campanella, zespoły baletowe, które dwa razy z rzędu wygrały mistrzostwa Europy, Janek Majewski uczestnik programów „Szansa na sukces" oraz "The Voice of Poland" oraz Nikolaj, czyli Kola- chłopiec spod Lwowa, który uczy się w Radomiu. Zapewniamy, że ten koncert, tak jak poprzedni, będzie MISTRZOWSKI !
Zagramy dla ludzi o wielkich sercach ! Ale zagramy też z ludźmi o wielkich sercach i takich samych chcemy zgromadzić na widowni.
Dlatego kierujemy to zaproszenie do Państwa. Zapraszamy na drugi koncert z cyklu MOSTY. Tym razem z podtytułem WSZYSTKO CO ŁĄCZY, czyli RADOMSKA OŚWIATA dla SERC WIELKICH.
Koncert zaplanowaliśmy w Zespole Szkół Muzycznych w sobotę 14 maja 2022 roku o godzinę 18.00.
Chcemy wypełnić każde miejsce. By nie zmarnować nawet jednego zależy nam na wstępie na koncert tylko osób zapisanych lub zaproszonych. Można tego dokonać w Państwa gronie na zajęciach w dniu 11.05.2022r. (zbiorczą listę odbierzemy) lub osobiście  w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Słowackiego, albo drogą telefoniczną (pod numerem telefonu 360 62 02).
Wierzę, że kierując do Państwa zaproszenie dokonaliśmy dobrego wyboru, dlatego zapraszam wszystkie „wrażliwe serca” 14 maja do Szkoły Muzycznej, a wcześniej do wpisania się na listę gości.
Mam nadzieję, że spotkamy się podczas tego wydarzenia!
Dorota Sokołowska
Wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury